VW Passat benzin -11

Shitet nga: 593352 24 Shk 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet vetura VW PASSAT VARIANT, 3.6 , V6, 4X4, 300HP.Viti i prodhimit 2011.
Vetura eshte ne gjendje perfekte me te gjitha pajisjet.
I ka te gjitha serviset e kryera dhe posedon qdo gje qe i nevojitet nje makine luksoze.
Ka 60 000 km te kaluara.
Vetura gjindet ne Zvicerr.
Qmimi 30 000 euro.
Ndrrim nuk boj.
Per me shume shiko fotot.
Viber +37745593352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim