VW Passat shitet dhe ndrroht viti 99

Shitet nga: valboni 14 Maj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes veturen passat 1.6 benxin ne gjendje shum te mir RKS vetura asht shum e rujtne siq shuht ne foto dhe nuk ka nevoj me investu ka mundsi ndrrimi per ma shum kontakto 049509918
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim