VW Passat tdi -01

Shitet nga: Tinni 25 Pri 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet passati tdi(di) te kuqe i vitit 2001 ne gjendje shum te mir,vetura Esht klimatronik,6 shpejtesi,ka radio me tv,enterierin e ka shum te ruajtun,uljen dhe krejt filterat i ka te ndrrum,posedon dy par fellne te veres 17,dhe te dimrit 15 me goma te reja,qmimi i arsyeshem,esht i regjistrum RKS dhe ka regjistrim deri en fund te gushtit,nuk esht hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim