VW Polo 1.4 TDI -07

Shitet nga: noli 09 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Pejë
Shitet polo i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte .Eshte i doganuar dhe comfotline .Na kontaknoni per me shum.Vetem kapaku i rezervarit eshte pak i demtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim