VW T4 1.9 DIESEL -00

Shitet nga: Isuf Nikqi 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes VW T4 1.9 DIESEL i posa ardhur nga Gjermania,i doganuar.
Viti i prodhimit 2000,ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Te interesuarit te kontaktojne ne tel 044327255 dhe 049327255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim