VW Tauran 2.0 TDI 7 ulse viti 04

Shitet nga: blerim 15 Shk 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Pejë
Shes tauran 2.0 TDI viti 2004 vetura 6 shpejsi 140 pes me 2 te kuqe
Asht me tabela rks sigurim ka 1 vit asht shum ne gjendje
Te mir teknike dhe optike asht i rujtun si
Mrenda ashtu dhe jasht asht me libra te
Serivisit tasht ju ka ba servisi
Ule filtera rrypin rebrasin etj etj esht ardh prej gjermanis
Posedon klima tronik tempomat esp arb etjera full extra
Ollogenka ne branik navi te madh 7 ulse asht veura
Modeli HiG LINE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim