VW golf-90 -90

Shitet nga: haxhi 11 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
vw golf
1.6 dizell
osht i rujtun si mrena ashtu edhe jasht
bojm nrrim me lop dhe viqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim