VWT4 -93

Shitet nga: joni 12 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Busi wv t4 Dizel moTorri 2.4 ka 6 ulse dhe prokonlic ne Gjendje te mir tekNike regjistrim ka deri ne korrik 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim