Vetura Eshte Full ekstra -04

Shitet nga: 407 06 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura Posedon
Marsh automatik 2.0
Clima tronik
Mbajtse dores para dhe mbas
CenZor drita
Cenzor pasqyre
Rigjistrim deri ne 12 muaj 2015
Beje ndrrim me Golf 6 passat c3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim