Vw Passat 1.9 TDI -03

Shitet nga: luani 09 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Pejë
Passat 1.9 TDI viti 2003 RKS regjistrim ka deri me 29.10.2015 klim troni 4 xhamat elektrik centrall fellne orgjinal te vw osht shum ne gjendje te mir si optike ashtu edhe mekanike per ma shum info 044 644 630 dhe 049 600 910.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim