Vw Passat 2.0 Dizel 2007

Shitet nga: mon 23 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Pejë
Passat 2.0 disell
Pasaat automatik dezge me navi te madh radjo me 6 cedeja senzor para dhe mas.
iposarrdhur nga zvicrra dmth pa dugan . asht shum irujtun dhe imir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim