Yugo

Shitet nga: valon 06 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   650 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Yugo
Modeli: 10
shes urgent yugon 45 ne gjendje te rregullt viti 92 me servis te kryer dhe me te gjitha gjerat e ndrrume si psh karburator kablla sfeqica antifriz gomat karrikate para dhe shum i shpejt kubikazha 903 kubik

nr 044394823 dhe 049467231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim