u shit flm merrjep

Shitet nga: toni 14 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Pejë
SHES ,, golf 4 tdi-di e kuqe ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike vetua eshte me te gjitha serviset e kryera pa asnje defekt dhe shum ekonomik guma te reja tdimrit
1 vite regjistrim
klima funksionale
air bag
esp
abs
kater gjamat me rrym
pasqyre elektronike
centrall mbyllje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim