u shit

Shitet nga: Opel 03 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura eshte ne gjendje perfekte si mrena ashtu dhe jasht,posedon klim,4 dyer,guma me fellne shum tmira,centrall,abs,hidrolik,akmullatori ri,motor me zingjir shum ne gjendje te mir,regjistrim deri me 21,07,2015,hipotek nuk osht perkthimi behet menjeher.

049766011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim