u shitt

Shitet nga: golf 12 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Pejë
shitet golfi.
ngjyr e zez metalikee
1.9 turboo dizell motorri golf 3 viti 94.
orgjinal dizell
regjistrim 10 muaj
permban klim...8
lekur brenda ne dyer
hidrolikk..
Muzik te fort
korrika te golf 3
Servisin e krymm
gumat e dimrit te reja..
dritaat xenonn....
stopa extraa....
kurse fellgat ja kom hek mos mi demtuu por kur shitet merren dhe atoo fellgat me guma te veres gjysem trejaa..makina gjindet ne menyr perfekte per me shum kontakto...viber..+38649686163..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim