u shitttt

Shitet nga: BMW 03 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bmw kabriolet 318 Mpacket.
Regjistrim deri ne Prill 2016,
Klimatronik,
Nxemje nkarrik,
Tempomat,
Pulla ne vollon,
100% lekur krem,
Airbag,
Allogenka,
Fellne 18zoll ngjyr te zez,
Fullextra,
Shum e ruajtne si mrenda ashtu edhe jasht
Ndrrim i mundur me golf 4 1.6SR ose 1.8 20W dhe BMW530i 2004


Tel: 044277977 / +38649277977<<<< Viber, whatsaap,,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim