vw fox gti -06

Shitet nga: flamur 22 Mar 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Pejë
Vw fox oprema gti
1.2 benzin
Bi-xenon
Doganen dhe homologimin e ka te paguar
...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim