vw passat 4 benzin -97

Shitet nga: AVDYLI 07 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Pejë
Shes passat 1.6 benzin ne gjendje perfekte teknike dhe mekanike i regjistrum me qmim te volitshem
Kontakti 049.139.439 044.139.439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim