Maqina dhe vega pune prodhim Gjerman.

Shitet nga: isuf 26 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
TFURKORE(Pirunjer ) ME GOMA TE MEDHA .Prodhim Gjerman eshte ne gjendeje te mire .
Ngarkon deri ne naltesine 4Metra dhe nje peshe 4Ton.
gomat e mbrame i ka komplet te reja SI EDHE TE PERPARMET I KA TE MIRA .Kemi dhe Maqina tjera si Kamijona ,maqina per bujqesi, perpunim te metalit si dhe maqina per perpunimin e drurit si dhe Gjenerator dhe Pompa ujit te ndryshme te gjitha prodhime Gjerma dhe ne gjendeje te mire dhe me qmime shume te volitesheme .Ejani dhe vertetohuni per qmime te lira dhe Maqina te mira
Telefoni :044138124 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim