Kerkoi ket lloi maqine per gdhendjen e hekurit

Shitet nga: Kerkoj 28 Pri 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kerkoi te blej ket lloi maqine per hapjen e kajllave dhe punimin e dhembzoreve te drejt po ashtu edhe ket lloi aparati ndares per frez per punimin e dhembzoreve spiral dhe anesor. Mbes me shpres te me lajmrohet ndokush qe i ka e nuk i shfrytezon.Me respekt per te gjith qe me japin te pakten informat per te gjet keto lloi te maqinave...!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim