Maqinen per ngjyra dhe tundesin

Shitet nga: Istref 09 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Maqinen per ngjyra dhe tundesin te sapo ardhura nga gjermania ne gjendje te rregullt Viti I prodhimit 2006 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim