APARAT SALDIMI TIG ME ARGON(gaz) PER ALUMIN,GUS

Shitet nga: Bali 04 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Pejë
Shes aparatin per saldim modeli : picotig 220 ac/dc TIG i cili furnizohet me argon(gaz),perdoret per saldimin e aluminit , mesingut , gusit , hekurit etj.
Eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha pjeset perberese dhe shume pak i perdorur.
Aparati eshte i ardhur nga Gjermania.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne,:
044-251-453,Pejë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim