Agregat - Gjenerator [HONDA]

Shitet nga: Agregat - Gjenerator [HONDA] 10 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Agregat HONDA GX270 [9,0] 8KW(kilovat)

Ndezja behet edhe me litare edhe me çeles, eshte trofaz dhe monofaz, eshte mjaft i ruajtur i serise se pare te Hondes-HONDA ORIGJINAL .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim