Aku e dores per mekanik me bateri

Shitet nga: xhevdet 30 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
shes aku'n,(pistolen) me bateri dhe mbushese 24v, e re e paperdorur, mjaft praktike, profesionale per mekanik, shume e fuqishme, sic mund ta shifni edhe ne foto, per informata kontaktoni ne 044 305 880

1/2" Heavy Duty 24V Cordless Impact Wrench with 320Nm torque
•Drive Size 1/2", No Load Speed 0-2000 min, Impact rate-0-400 min
•Maximum Torque-320 NM, Compact Powerful Motor, 2X 24V Rechargeable Battery Packs
•Electronic Brake, Forward & Reverse action, Blow moulded carry case
•Quick Charger, Heavu Duty Soft Grip, Compact Design for Ease of Use
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim