Aparat saldimi me CO2

Shitet nga: Avni 31 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Aparat saldimi me Co2 550A
industria-l profesional
prodhim Francez i ri npaket
e ben ftofjen me uje dhe saldon me ,ALUMIN , INOX dhe METALE TE ZEZA
qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim