Aparat saldimi me CO2

Shitet nga: Avni 31 Jan 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Aparat Saldimi me CO2
300A 350A 450A 550A
industrial- profesional
prodhim Francez Tri npaket

punojn me ALUMIN , INOX dhe METALE TE ZEZA ... e kan ftofjen me uje
qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim