Besi-Kom dyer,dritare nga druri,dyer dritare PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 15 Dhj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
punojme dyer nga druri si dhe dyer,dritare,roleta nga PVC te gjitha llojet dhe materjalet sipas porosis .punimet tona mund ti shikoni edhe ne www.besi-kom.net si dhe ne Besi-Kom facebok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim