Blecke Deker

Shitet nga: shpric 02 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shprici per larjen e veturave si dhe per larjen e tepihave eshte i pa perdorun me te gjitha paisjet komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim