Bormashin dhe Prerëse dore

Shitet nga: Jeta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes hillt me bormashin i cili esht me bensin i pa pardorur i ardhur nga Gjermania, dhe shes Prerëse dore per drasa (Aposhtuc). Prodhim Gjerman i pa perdorur.
Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim