Bruss qe gryn hekra

Shitet nga: Valdet zuka 23 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Brusii sherben per gryrjen e hekrave dhe prerjen e hekrav .Ësht ne gjendje shum te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim