COMAC VISPA 35 B 35cm 600m²/ORE

Shitet nga: berisha edi 22 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
MAKIN PER PASTRIM
MAKINA OSHT E SERVISUME KREJT SENDET TE REJA ME BATEIJ INDUSTRIAL DHE MOTORAT E RI I KA
DHE GUMAT I KA TE REJA

MAKINA OSHT SHUM E PERSHTATSHME PER LOKALE SI RESTAURANTA, FURRA TE BUKES, KAFE....ETJ
PER 20 MINUTA E PASTRON GJDO LOKAL, EDHE E PASTRON DHE E THITH UJIN KREJT, NUK KA TJETER MENYR PER HIGJIJEN MA TE MIR SE ME MAQIN ME PASTRU LOKALET

044 125451
044 788971 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim