DOOR CLOSER

Shitet nga: !!!!!!! 24 Dhj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes nje mbyllse robotike te dyerve .... Qmimi eshte i arsyeshem ... Kemi edhe dorza te dritareve ... apo dyerve te ballkonit ....jane me qels ... dhe kvalitet prodhim Gjermane .... Po ashtu edhe brava per dyer te plastikes ... per banjo ... etj etj ...Per informata me te hollesishme ... Tel. - 049 138 234 - 044 138 234 -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim