Gjenerator dhe mjete pune

Shitet nga: kadri 11 Sht 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
gjenerator te sa po ardhur nga zvicra dhe mjete pune te ndryshme siq po I shihni ne foto I keni te gjitha qa te ju nevoitet me marrveshje gjth ashtu kem edhe 3 motorr shtill te madhsis te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim