KARBOSAN NGA TE GJITHA LLOET

Shitet nga: !!!!!!!!!! 24 Dhj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes te gjitha llojet e fleksave karbosan .... me qmime te volitshme ... Po ashtu kemi edhe teha te shares ... 60-she ... 76-qe... dhe 90-she ... prodhim Suedez ... Po ashtu edhe shume gjera tjera ... Lus blers serioz ... Flm! Per infaormata me te hollsishme ... Tel. 049 138 234 - 044 138 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim