Kompresora

Shitet nga: Shaban 10 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten kompresorat 250l dhe 50l ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim