Kran / Vinq deri ne 400 Kg. Prodhim Gjerman. I ri

Shitet nga: Buni 17 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shitet vinqi.
Pesha ngritese dhe mbajtese deri ne 400 Kg
Prodhim Gjerman.
Komande te dores.
I ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim