LHM 1004 VINQ ELEKTRIK 125 Kg/ 250 Kg

Shitet nga: vinq elektrik 02 Maj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   70 EUR

Komuna: Pejë
Shitet vinq elektrik i pa perdorur i ardhur nga Holanda shum i mir per ngritje peshe 125 kg , dhe 250 kg ,

qmimi : 79 euro .

Mob . 049 - 327 310
Mob. 044 - 327 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim