LIFTI per bartjen e BETONIT

Shitet nga: Irhan 11 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Lifti per bartjen e betonit,
nga kati i 1-re deri ne 3 kate, me vazhdime.

Lifti eshte ne gjendje te mire dhe i gatshem per pune.

Per cmim me thirrni...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim