MAQINA DHE MJETE PUNE .

Shitet nga: Salih dhe Isuf Lulaj 08 Jan 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
-PIRUNJER(Tfurkore) DIZELL PRODDHIM GJERMAN-
ESHTE NE GJENDEJE TE MIRE Llagerat e ramit te ngritejes se peshes jane qite te ri si dhe dy goma kjo pune eshte ba ne agajermani dhe pastaj me te eshte punuar ndoshta 100 ore pune .KJO TFURKORE ESHTE E DEDIKUAR qe ti ngrite 4tone pore nese pompa e hidraulikut i qitet me shpejtesi ma te madhe atehere cilinderi ngrites ehte ne gjendeje ti ngrite se paku 7 tone ,Blloku qe e shifni pas cilinderit esht blluke sigurije dhe nese ndodhe ndonje problem ne hidraulik ai e bllokon peshen aty ku eshte dhe nuke bjene ma poshte pra eviton qdo rrezike kete bllok sigurije edhe tfurkoret e reja sot shumica nuke e kane .Shpejtesite i nderrohen nepermes vojit (vandeller hidraulik):Sidoqofte ejani dhe vertetohuni per kualitet te mire dhe qmime tw lire .Kamjoni eshte Skanija ne gjendeje te mire me dogane te paguar eshte per relacione te largta dhe i ka dy kreveta ne kabine -ku te nxen nata flene rahat qmimi eshte shume i lire kemi dhe nje agregate per shiteje 126kv me regalle komplet te automatizuar dhe ka shume pake ore pune.
Telefoni:044138124. Ejani dhe vertetohuni per qmime te lirdh maqina kualitative.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim