MAQINA DHE MJETE TE NDRYSHME TE PUNES

Shitet nga: Salih dhe Isuf Lulaj 07 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Maqina per perpunimin e metalit fotot me ngjyre te Kuqe eshte Torno(DREHBANG) KY ESHTE KJO MAQINE E KA EDHE REGALLIN KOMPLET TE AUTOMATIZUAR .
Maqina me ngjyre teget eshte torno normal ,qe dyja Tornot e kane edhe sistemin e ftohejes jane Maqina industriale dhe shume te fuqishme. MAQINA e gjelbert eshte freze horizontal eshte maqine industriale ,ndersa TFURKOREJA QE SHIFET ESHTE DIZEL NE GJENDEJE TE MIRE .
Ejani dhe vertetohuni per qmime te lira dhe maqina te mira Telefoni :044138124.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim