MAQINA PER PERPUNIMIN E DRURIT

Shitet nga: Isuf 06 Jan 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHARRE PER PREREJEN E DRURIT ME SHUME TEHAprodhim Gjerman me hidraulik dhe shabllona te ndryshem ,me kete mund te sharrohet nje trupe i trashesise 71cm pernjehere ne dimensione te ndryshme prej 50mm deri ne 70cm ne dimensione qe ju i kerkoni(VENDOSNI).Sarra eshte me transmisjon dhe shpenzon shum pake rryme
-Nese kini pune te mjaftueshme ate qe e fitoni per nje muaj me kete Maqine e paguani qmimin e Maqines qe e bleni.
2. Maqina e trete ne fotografi eshte maqine kateranesore i ka gjashte(6)Motorra ma se shumti perdoretper Vikendica(Kampshtepiza) PORE MUNDE TE KRYESH QDO PUNE QE JU E DESHIRONI NE DRU.
4.MAqina ne foton e katert eshte per dyer dhe dritare i ka 4(Kater Motorra) :Te gjitha Maqinat jane te montuara dhe munde te provohen SI DHE JANE ME QMIME SHUME TE VOLITESHME.Ejani dhe vertetohuni me qmime te lira dhe kualitete te larte .Kemi dhe Pirunjer dhe kamjon per shiteje etj.
Telefoni:044138124.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim