MAQINA PER PERPUNIMIN E DRURIT

Shitet nga: salih dhe Isuf LULAJ 07 Jan 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
MAQINE ME SHUME BURGIJA
Kjo Maqine i ka tre Motorra dhe tre cilindra hidraulikqe sherbejne pere perforcimin e materjalit,Burgijat mintohen sipas deshire ne dimensione te ndryshme sipas nevojese Tavolina levize ne 45 SHKALLE pra edhe burgijat veprojne ne pozita te ndryshme mund te vendosen deri ne 27 burgija ne distanca qe ju deshironi:Ne foton e trete shihen elektromotora te ndryshem ,ne foton numer kater shifet Kamijoni Skanija me Dogane te paguar dhe ne gjendje te mire i ka dy Kreveta per fjeteje ne Kabine nuke shpenzon shume..Ne foton 5-6 shifen Pirunjer per ngarkes Dizel te gjitha Maqinat jane prodhim Gjerman.
Ejani dhe vertetohuni per kualitet dhe qmime shume te voliteshme . Telefoni 044138124.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim