Makin mermeri

Shitet nga: Valon 16 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makin per prerjen e gurit natyral mermer dhe granit,gjatesia e prejes se pllakes maksimum 3M etj. Makina prodhohet ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim