Makina Ayzra Mizrak 3200 Classic CE

Shitet nga: Naim Dje 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes makina per prerjen e iverices Ayza Mizrak 3200 Classic te reja.
Per me shum kontaktoni ne keta numra : 044138330 dhe 049138330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim