Makina dhe mjete

Shitet nga: Din 09 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Te gjitha jan ne gjendje te regullt
Te gjitha 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim