Makina per bluarjen e mishit

Shitet nga: Labinot 08 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina per bluarjen e mishit , miksera, shprica per suxhuk dhe pjesë percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim