Makina per lakimin e xhamit

Shitet nga: Niti 29 Tet 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina per lakimin dhe shkrirjen e xhamit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim