Makinat e qepjes

Shitet nga: muhamet 13 Qer 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten maqinat e kepjes jan 2 copa firma pfaff 360 dhe 260 maqinat jan ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim