Makineri per zhbllokimin e kanalizimeve

Shitet nga: Faiku 23 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bëjm gjetjen e defekteve ne kanalizim me kamer profesjonale dhe bëjm zhbllokimin e tyre me mjete moderne.
Për qdo informacion mund te na kontaktoni ne kët numer te tel: 049/463 526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim