Maqin per autlolarje Wap c1250

Shitet nga: Dreni 14 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Shes Wap c1250 me uj te ftoft dhe te ngroht. Ceva e pistoles e gjate rreth 20 metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim